Pokoje

Naszą ofertę kierujemy do firm, poszukujących kwater dla pracowników, jak również grup zorganizowanych czy też pojedynczych klientów. Kwatery pracownicze „Piast” posiadają czyste i schludne pokoje. Posiadamy 60 miejsc noclegowych. Zapewniamy regularne sprzątanie i zmianę pościeli. W pobliżu naszego obiektu znajdują się: biedronka, poczta, przystanek komunikacji miejskiej, apteka, mniejsze sklepy osiedlowe.

Dlaczego warto nas wybrać ?

Obsługa klienta

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta jak i grup zorganizowanych. Staramy się sprostać wymaganiom klientów tak by byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

Pokoje

Dbamy by pokoje były czyste i schludne. Każdy pokój jest wyposażony w lodówkę i TV LCD. W ofercie posiadamy także pokoje z łazienką.

Łazienki

Na każdym piętrze posiadamy łazienkę z prysznicami, umywalkami i toaletami. Dodatkowo posiadamy pokoje z łazienkami.

Kuchnia

Na parterze znajduje się duża kuchnia ze stołówką, gdzie goście mogą przyrządzić i spożyć posiłki.

Lokalizacja

Lokalizacja obiektu w pobliżu zjazdów na drogę ekspresową S2, S8 a także A2,sprawia że możemy szybko dostać się do centrum Warszawy.

Udogodnienia

Nasi goście mogą korzystać z darmowego i monitorowanego parkingu, jak również z WIFI. Dodatkowo udostępniamy pralkę. Posiadamy ogród z altaną, oczkiem wodnym i grillem, gdzie można miło spędzić czas.