O nas

Kwatery pracownicze „Piast” to firma z dużym doświadczeniem w branży noclegowej będąca na rynku 8 lat. Staramy się, by nasi klienci byli zawsze zadowoleni i chętnie do nas wracali. Oferujemy noclegi dla pracowników, grup zorganizowanych, a także osób prywatnych. 
Posiadamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 i 6 osobowych. Każdy pokój jest wyposażony tak, by zapewnić gościom komfortowe warunki do odpoczynku. Na parterze znajduje się duża kuchnia ze stołówką, gdzie każdy może przygotować dla siebie posiłek. W obiekcie znajdują się łazienki wspólne, jak również pokoje z swoimi łazienkami. Dla gości udostępniamy pralkę. Na zewnątrz znajduje się ogród z oczkiem wodnym, altaną i grillem, gdzie można miło spędzić czas. 
Posiadamy również 2 bezpłatne monitorowane parkingi dla zmotoryzowanych gości, jeden zamykany wewnątrz obiektu, drugi przy ulicy. Obiekt znajduje się w dobrej lokalizacji ok 10km od centrum stolicy (przy węźle łączącym autostradę A2 z obwodnicą Warszawy) dzięki czemu można szybko dostać się do Warszawy, Ożarowa Maz. czy Pruszkowa. Cały obiekt posiada monitoring, a goście mogą korzystać z darmowego internetu. Kwatery pracownicze „Piast” to idealne miejsce dla osób pracujących poza miejscem zamieszkania.